Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZEZLONG MIAMI WERSAL

Stylowy szezlong Miami marki Wersal; szer. 75 cm; wys. 80 cm; gł. 168 cm.

1 009,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wyjątkowy szezlong Miami Wersal to mebel, który z pewnością będzie wyróżniać się w pomieszczeniu i przyciągać uwagę każdego, kto się w nim znajdzie. Najlepiej odnajdzie się w przestronnych wnętrzach nowoczesnych, ale również w tych bardziej tradycyjnych powinien sprawdzić się bez większego problemu, tworząc wyjątkowe miejsce do wypoczynku. Jest to mebel o dość masywnej konstrukcji, który wykonany został na bazie wysokiej jakości sprężyn falistych, zapewniających meblowi wytrzymałość, odporność na odkształcenia pod wpływem ciężaru i wygodę użytkowania. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj bez wątpienia przeszycia i pikowania tego mebla, które są bardzo wyraziste i mocno zaakcentowane. Siedzisko jest bardzo miękkie i komfortowe, a przy tym szezlong zapewnia ergonomiczne podparcie kręgosłupa. Znaleźć można tutaj również bardzo praktyczny zagłówek (dodatkowa poduszeczka), który będzie idealny do podparcia głowy lub szyjnego odcinka kręgosłupa, co sprzyjać będzie chwilom błogiego relaksu.

Szezlong Miami Wersal

Szezlong Miami Wersal

Szezlong Miami Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
75 cm
Wysokość
80 cm
Głębokość
168 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty