Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL BISHOP HALMAR JASNY POPIEL

Elegancki fotel Bishop marki Halmar kolor jasny popiel; szer. 76 cm; wys. 102 cm; gł. 78 cm.

919,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Popielaty fotel z drewnianymi nóżkami w orzechowym kolorze to idealna propozycja do każdego gustownie urządzonego pomieszczenia. Mebel ma szerokie zastosowanie, dlatego można umieścić go nie tylko w salonie i pokoju dziennym, ale także w korytarzu, sypialni oraz eleganckiej przestrzeni biurowej. Dzięki zastosowaniu przyjemnej w dotyku tkaniny, fotel stanie się perfekcyjnym miejscem do codziennego odpoczynku. Mebel świetnie odnajdzie się w połączeniu ze stylową ławą lub niskim stołem, tworząc idealną przestrzeń do rozmów i negocjacji kontraktowych. Fotel skonstruowano z solidnych materiałów, dlatego pozostanie w dobrej kondycji przez długi czas.

Fotel Bishop Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
76 cm
Wysokość
102 cm
Wysokość siedziska
102 cm
Głębokość
78 cm
Materiał
Tkanina
Kolor
Jasny popiel

Polecane produkty