Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL AIRES W PAGED

Stylowy fotel Aires W marki Paged dostępny w różnych wariantach kolorystycznych; szer. 58 cm; wys. 78 cm; gł. 55 cm.

1 491,20 zł
1 864,00 zł
Oszczędź 20%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 864,00 zł.

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Tkanina
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Stylowy i wygodny Fotel Aires W z kolekcji Paged to perfekcyjny mebel do wielu pomieszczeń. Może on znajdować się w salonie, biurze czy nawet restauracji. Dzięki solidnym materiałom, zastosowanym podczas produkcji, fotel posłuży w dobrym stanie przez wiele lat. Wielobarwność tkanin oraz różnorodność tworzyw sprawiają, że model można maksymalnie dopasować do potrzeb użytkownika. Komfortowe siedzisko, a także stylowe podłokietniki zapewniają najwyższy poziom wygody podczas korzystania z mebla. Fotel sprawdzi się zarówno w nowoczesnych stylach urządzania wnętrz, jak i tych bardziej wiekowych. W połączeniu z odpowiedniej wysokości stolikiem, model stanie się najlepszym miejscem do czytania książek, przeglądania gazet czy picia dobrej herbaty.

Fotel Aires W Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
58 cm
Wysokość
78 cm
Wysokość siedziska
48 cm
Głębokość
55 cm
Podłokietniki
Z podłokietnikami
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty