Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL B-ARIA WW PAGED

Gustowny fotel B-Aria WW marki Paged z zaokrąglonym oparciem; szer. 56 cm; wys. 76 cm; gł. 54 cm.

1 829,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Tkanina
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Modernistyczny fotel o wyjątkowym kształcie jest świetnym meblem do gustownie zaaranżowanych pomieszczeń. Perfekcyjnie sprawdzi się w domu, biurze czy nawet restauracji. Mebel można wedle uznania modyfikować. Jest on dostępny w wielu tkaninach, kolorach i materiałach. Dzięki temu fotel idealnie wpasuje się w każdą urządzaną przestrzeń. Będzie on dobrze wyglądał ustawiony przy eleganckim stoliku, wraz z innymi modelami foteli, tworząc perfekcyjne miejsce do czytania książek, picia pysznej herbaty czy spotkań z bliskimi. Model został wykonany z solidnych i trwałych materiałów, dlatego posłuży w dobrym stanie przez długi czas.

Fotel B-Aria WW Paged

Fotel B-Aria WW Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
56 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
54 cm
Materiał
Drewno
Wysokość siedziska
46 cm

Polecane produkty