Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL LAGOM PAGED

Prestiżowy fotel Lagom marki Paged z zaokrąglonym oparciem; szer. 54 cm; wys. 85 cm; gł. 55 cm.

1 720,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Tkanina
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Fotel Lagom z kolekcji Paged to mebel idealny nie tylko do domowych pomieszczeń, ale i biurowych czy restauracyjnych. Świetnie spełni swoją funkcję także w prestiżowych poczekalniach, gdzie dbałość o estetykę oraz wygodę oczekujących klientów to kwestie priorytetowe. Fotel najlepiej będzie wyglądał w zestawieniu z pasującym do niego stolikiem, dzięki czemu można stworzyć komfortową przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Model jest dostępny w wielu opcjach kolorystycznych, a także materiałowych. Modyfikować można zarówno drewnianą podstawę fotela, jak i jego część wykonaną z tkaniny. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia aranżację fotela w wielu stylach oraz barwach przewodnich wnętrz.

Fotel Lagom Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
54 cm
Wysokość
85 cm
Głębokość
55 cm
Materiał
Drewno
Wysokość siedziska
49 cm

Polecane produkty