Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL M-BIG TUK W PAGED

Drewniany fotel M-BIG Tuk W marki Paged z możliwością dostosowania kolorystyki; szer. 64 cm; wys. 79,5 cm; gł. 63 cm.

1 932,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Tkanina
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Prestiżowy fotel M-BIG TUK W marki Paged wyróżnia się niebanalnymi sześciokątnymi ściankami, które przejawiają się w każdym elemencie konstrukcji mebla. Ciekawy design podkreśla modernistyczny charakter mebla i sprawia, że wniesie on dużo stylu do każdej aranżacji salonu, gabinetu lub jadalni. Siedzisko i oparcie pokryte zostało wysokiej jakości, przyjemną w dotyku tkaniną. Całość konstrukcji dopełniono smukłymi, gustownymi nogami z litego drewna, które zapewniają fotelowi trwałość i stabilność. Ten atrakcyjny produkt z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom komfortu i elegancji.

Fotel M-BIG W Tuk Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
64 cm
Wysokość
79,5 cm
Wysokość siedziska
42 cm
Głębokość
63 cm
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty