Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL GABINETOWY TANGER HALMAR POPIELATY-CZARNY

Popielaty fotel gabinetowy Tanger marki Halmar z profilowanym siedziskiem obitym eco skórą; szer. 70 cm; wys. 108-117 cm; gł. 63 cm.

579,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

TANGER to wyprofilowany, odpowiadający współczesnemu wzornictwu fotel gabinetowy z tapicerką wykonaną ze skóry ekologicznej, w części perforowanej, w kolorze popielatym. Efektowny wygląd nadają mu przeszycia i czarne wstawki wykonane z tkaniny membranowej. Posiada regulację wysokości, mechanizm tilt umożliwiający odchylanie oparcia i jego blokadę w pozycji pionowej, zintegrowany z oparciem zagłówek oraz praktyczne podłokietniki. Doskonale sprawdzi się zarówno w biurach, jak i domowych gabinetach oraz pokojach młodzieżowych.

Fotel gabinetowy Tanger Halmar popielaty


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
70 cm
Wysokość
108-117 cm
Wysokość siedziska
45-54 cm
Głębokość
63 cm
Materiał
Eco skóra
Kolor
Popielaty

Polecane produkty