Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL WIND VERIKON

Prestiżowy fotel Wind marki Verikon z opcją rozkładania; szer. 80 cm; wys. 114 cm; gł. 54/96 cm.

3 183,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Luksusowy fotel Wind Verikon spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, gdyż nie tylko wyróżnia się elegancką prezencją, ale również walorami użytkowymi i wieloma udogodnieniami, które wpływają na komfort wypoczynku. Mebel posiada obszerne siedzisko z wbudowanym podnóżkiem wysuwanym. Oparcie mebla jest wysokie i posiada głębokie, dekoracyjne przeszycia na tapicerce. Oparcie to jest odchylane i posiada funkcję blokady przy odchyleniu. Atutem mebla jest także funkcja obrotowa i regulowany zagłówek. Na komfort użytkowania wpływają również profilowane podłokietniki, jakie posiada fotel Wind Verikon. Konstrukcja w wersji podstawowej opiera się na wysokiej jakości bazie metalowej typu Gwiazda, która dostępna jest w trzech kolorach do wyboru: czarny, chrom, grafit. Za dopłatą wybrać można podstawę zamienną. Fotel Wind Verikon może opierać się wtedy na podstawie drewnianej (orzech włoski, dąb biały lub surowy dąb olejowany) bądź na bazie metalowej Spider (czarny, chrom lub grafit).

Fotel Wind Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
80 cm
Wysokość
114 cm
Głębokość
54/96 cm
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą
Informacje dodatkowe
Wbudowany wysuwany podnóżek
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek

Polecane produkty