Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL MŁODZIEŻOWY PURE HALMAR RÓŻOWY

Różowy fotel młodzieżowy Pure marki Halmar z oparciem zapewniającym wentylację; szer. 43 cm; wys. 78-89 cm; gł. 42 cm.

279,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Nowoczesny fotel młodzieżowy Pure Halmar Różowy to wysoka jakość wykonania i komfort użytkowania w jednym, a przy tym design i kolorystyka, które niewątpliwie robią wrażenie. Cały mebel utrzymany jest w różowym odcieniu, a jego detale czarne i metalowe podkreślają subtelnie charakter projektu. Fotel młodzieżowy Pure Halmar Różowy posiada miękkie, zaokrąglone siedzisko. Zestawiono je z profilowanym oparciem, które dzięki specjalnym wycięciom zapewnia swobodny przepływ powietrza, zapobiegając poceniu się użytkownika. Mebel posiada regulację wysokości siedziska, więc można dostosować go do wzrostu osoby siedzącej jednym ruchem. Fotel młodzieżowy Pure Różowy firmy Halmar opiera się na krzyżakowej podstawie zakończonej kółkami, więc można się przesuwać, siedząc na nim – np. w celu sięgnięcia po książki czy akcesoria. Konstrukcja okręca się również wokół własnej osi, co wpływa na komfort użytkowania. Mebel wykonany jest solidnie, więc z pewnością posłuży długo, ciesząc swą funkcjonalnością.

Fotel młodzieżowy Pure Halmar różowy


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
43 cm
Wysokość
78-89 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Polipropylen
Materiał
Eco skóra
Kolor
Różowy
Wysokość siedziska
45-56 cm

Polecane produkty