Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL MŁODZIEŻOWY DINGO HALMAR RÓŻOWY

Różowy fotel młodzieżowy Dingo marki Halmar z ozdobnym wzorem na siatkowym oparciu; szer. 41 cm; wys. 86-98 cm; gł. 56 cm.

235,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Nowoczesny fotel młodzieżowy Dingo Halmar w kolorze różowym doskonale pasować będzie do pokoju dziewczynki. Utrzymany jest w żywej kolorystyce, a dominującym odcieniem jest różowy. Siedzisko jest miękkie i wygodne, a oparcie profilowane w taki sposób, by stanowiło dobre podparcie dla kręgosłupa. Siedzisko fotela obite jest różową tkaniną membranową, natomiast oparcie krzesła stanowi siatka z wzorami na różowym tle. Fotel młodzieżowy Dingo Halmar posiada czarny stelaż umieszczony na kółkach. Wysokość konstrukcji jest regulowana, więc łatwo dostosować ją do wzrostu i potrzeb użytkownika. Fotel młodzieżowy Dingo firmy Halmar nie posiada ponadto podłokietników, więc łatwiej wsunąć siedzisko pod blat biurka czy wysunąć szufladę z klawiaturą.

Fotel młodzieżowy Dingo Halmar różowy


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
41 cm
Wysokość
86-98 cm
Głębokość
56 cm
Materiał
Tkanina membranowa
Materiał
Siatka
Kolor
Różowy
Wysokość siedziska
43-55 cm

Polecane produkty