Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL MŁODZIEŻOWY GRAVITY HALMAR CZARNY-POPIELATY

Popielaty fotel młodzieżowy Gravity marki Halmar bez podłokietników; szer. 47 cm; wys. 84-94 cm; gł. 56 cm.

299,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Nietuzinkowy fotel młodzieżowy Gravity Halmar w kolorze czarnym i popielatym to rozwiązanie zapewniające wygodne odrabianie lekcji przy biurku, czy też korzystanie z komputera. Mebel posiada uniwersalną kolorystykę, więc pasować będzie do wnętrz o różnym wystroju. Zestawiono tu kolor czarny z popielatym, co stanowi doskonały duet, który sprawdza się w wielu aranżacjach. Fotel młodzieżowy Gravity Halmar nie posiada podłokietników. Umieszczony jest na kółkach oraz posiada mechanizm regulacji wysokości siedziska. Oparcie krzesła wykonane jest z polipropylenu. Jest on profilowany, by zapewnić doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Fotel młodzieżowy Gravity firmy Halmar posiada także obite szarą tkaniną, wygodne siedzisko.

Fotel młodzieżowy Gravity Halmar czarny-popielaty


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
47 cm
Wysokość
84-94 cm
Głębokość
56 cm
Materiał
Polipropylen
Materiał
Tkanina
Kolor
Popielaty
Wysokość siedziska
44-54 cm

Polecane produkty