Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL MAX BIS PLUS HALMAR BIAŁY

Biały fotel Max Bis Plus marki Halmar z popielatym siedziskiem; szer. 52 cm; wys. 95 cm; gł. 90 cm.

799,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Bujany fotel Max Bis Plus Halmar w kolorze białym to elegancka i komfortowa propozycja do salonu, sypialni czy innego wnętrza, gdzie domownicy chętnie wypoczywają i relaksują się. Konstrukcja osadzona została na starannie zaprojektowanych płozach, które powstały na bazie giętego drewna. Są one bardzo wytrzymałe i zapewniają stabilne podparcie podczas bujania. Gięte drewno wykorzystano również do elementów zdobniczych fotela, w tym tych łączących płozy z siedziskiem i oparciem. Fotel Max Bis Plus Halmar wykończony jest z dbałością o detale. Siedzisko i oparcie tapicerowane są popielatą tkaniną, a konstrukcja jest biała. Stonowana kolorystyka sprawia, że bez problemu dopasować można fotel Max Bis Plus firmy Halmar do różnych aranżacji.

Fotel Max Bis Plus Halmar biały


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
52 cm
Wysokość
95 cm
Głębokość
90 cm
Materiał
Drewno
Materiał
Tkanina
Kolor
Biel
Wysokość siedziska
40 cm

Polecane produkty