Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL CHESTER VERIKON

Tapicerowany fotel Chester marki Verikon z szerokimi podłokietnikami; szer. 92 cm; wys. 104 cm; gł. 53 cm.

2 139,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wyjątkowy fotel Chester Verikon należy do mebli, które robią wrażenie na wszystkich i staną się prawdziwą ozdobą każdego wnętrza, bez względu na styl jego aranżacji. Fotel posiada atrakcyjną formę, profilowane podłokietniki oraz ciekawie drapowaną po bokach tapicerkę z ozdobnymi przeszyciami. Fotel Chester Verikon to także komfortowe siedzisko i wygodne oparcie z regulowanym zagłówkiem dla większego komfortu użytkowania. Jest to mebel obrotowy, który posiada dodatkowo odchylane oparcie oraz opcję blokady odchylanego oparcia. Mebel wykonany jest solidnie, a przy tym jest trwały. Podstawa w wersji podstawowej, jaką posiada fotel Chester Verikon, to baza metalowa Gwiazda w odcieniu chromu, grafitu bądź czerni. Opcjonalnie można za dodatkową opłatą wybrać podstawę zamienną drewnianą lub metalową typu Spider. Podstawa drewniana dostępna jest w kolorze białego dębu, orzecha włoskiego lub dębu surowego olejowanego, a podstawa metalowa Spider może być w odcieniu chromu, czerni lub grafitu.

Fotel Chester Verikon

Fotel Chester Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
92 cm
Wysokość
104 cm
Głębokość
53 cm
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą

Polecane produkty