Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL NIKKA VERIKON

Pikowany fotel Nikka marki Verikon z odchylanym oparciem; szer. 85 cm; wys. 104 cm; gł. 53 cm.

2 561,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wyjątkowy fotel Nikka Verikon doda charakteru każdemu wnętrzu, w którym się znajdzie. Posiada atrakcyjną formę, szerokie siedzisko i wysokie oparcie z ozdobnymi pikowaniami, a także ciekawie zaprojektowane podłokietniki z komfortowym profilowaniem w górnej części. Jest to fotel obrotowy, którego ogromną zaletą jest regulacja zagłówka. Fotel Nikka Verikon posiada ponadto bardzo wygodne, odchylane oparcie, a dodatkowo wyposażony został w funkcję odchylenia oparcia z blokadą. W wersji podstawowej fotel Nikka Verikon posiada drewnianą podstawę, która prezentuje się bardzo korzystnie. Wybierać można spośród trzech wariantów kolorystycznych tej podstawy: orzech włoski, dąb surowy olejowany oraz biały dąb. Decydując się na ten mebel, postawić można również na jego personalizację. Za dopłatą możliwa jest podstawa zamienna metalowa. Opcjonalna jest baza metalowa typu Gwiazda i baza metalowa typu Spider – każda z nich występuje w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru: czarny, chrom, grafit.

Fotel Nikka Verikon

Fotel Nikka Verikon

Fotel Nikka Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
85 cm
Wysokość
104 cm
Głębokość
53 cm
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą

Polecane produkty