Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PODNÓŻEK NIKKA VERIKON

Elegancki podnóżek Nikka marki Verikon z możliwością personalizacji; szer. 50 cm; wys. 37/45 cm; gł. 44 cm.

601,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wygodny podnóżek Nikka Verikon to gustowny element zestawu wypoczynkowego Nikka (fotel i podnóżek do zakupu osobno), który z pewnością ozdobi każde wnętrze. Podnóżek wykorzystać można również w formie samodzielnego elementu, gdyż dobrze komponować będzie się także z innymi meblami, odciążając nogi i wpływając na jakość wypoczynku. Podnóżek Nikka Verikon posiada miękką część podtrzymującą nogi, która tapicerowana jest wytrzymałym obiciem. Całość opiera się na atrakcyjnej podstawie drewnianej, co nie tylko gustownie się prezentuje, ale również sprawia, że mebel jest stabilny i trwały. Podnóżek Nikka Verikon może mieć podstawę drewnianą w jednym z trzech kolorów do wyboru: biały dąb, orzech włoski lub surowy dąb olejowany. Za dopłatą możliwa jest podstawa zamienna tego podnóżka, która wykonana będzie z metalu. Dostępne są dwie podstawy, każda w trzech wariantach kolorystycznych. Jest to podstawa typu Gwiazda i podstawa typu Spider w kolorze czarnym, odcieniu chromu lub grafitowym.

Podnóżek Nikka Verikon

Podnóżek Nikka Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
50 cm
Wysokość
37/45 cm
Głębokość
44 cm

Polecane produkty