Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL NOMA VERIKON

Tapicerowany fotel Noma marki Verikon z szerokim odchylanym oparciem; szer. 79 cm; wys. 102 cm; gł. 53 cm.

1 925,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Nowoczesny fotel Noma Verikon stanie się prawdziwą ozdobą każdego wnętrza, wnosząc do niego nieco świeżego powiewu. Mebel posiada bardzo atrakcyjny design, a przy tym jest komfortowy i wytrzymały. Uwagę zwraca jego profilowane przy zagłówku oparcie, zaokrąglone podłokietniki, a także wygodne siedzisko. Fotel Noma Verikon jest ponadto obrotowy i posiada oparcie odchylane, które wręcz zachęca do chwili wypoczynku. W standardzie fotel Noma Verikon posiada podstawę w formie metalowej bazy typu Gwiazda, która wyróżnia się stabilnością i atrakcyjnym wyglądem. Podstawa dostępna jest w kolorze czarnym, grafitowym lub kolorze chromu. Możliwa jest również personalizacja fotela i wybór innej, zamiennej podstawy za dopłatą. Dostępna jest metalowa baza typu Spider w kolorze chromu, grafitu lub czarnym do wyboru, ponadto postawić można na bazę drewnianą. Podstawa drewniana dostępna jest także w trzech wariantach kolorystycznych. Może być to dąb surowy olejowany, orzech włoski lub dąb biały.

Fotel Noma Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
79 cm
Wysokość
102 cm
Głębokość
53 cm
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Obrotowy

Polecane produkty