Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PODNÓŻEK NOMA VERIKON

Praktyczny podnóżek Noma marki Verikon z opcją dostosowania wybarwienia; szer. 50 cm; wys. 37/45 cm; gł. 44 cm.

561,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wygodny podnóżek Noma Verikon wykorzystać można jako element zestawu wypoczynkowego wraz z fotelem z tej samej serii, ponadto sprawdzi się również jako mebel wykorzystywany w towarzystwie innego typu mebli, doskonale odciążając zmęczone nogi. Jest to podnóżek wykonany z dbałością o detale, dzięki czemu jest solidny i praktyczny. Posiada miękkie oparcie dla nóg z ozdobnym przeszyciem tapicerki w części środkowej. Podnóżek Noma Verikon to także solidna podstawa wykonana z wysokiej jakości metalu. Baza metalowa typu Gwiazda występuje w trzech kolorach – czarnym, grafitowym i odcieniu chromu do wyboru. Alternatywą jest również podstawa zamienna, w którą podnóżek Noma Verikon może być wyposażony za dodatkową dopłatą. Wybierać można spośród atrakcyjnej bazy metalowej typu Spider w trzech wariantach kolorystycznych (chrom, czarny, grafit), a także eleganckiej podstawy drewnianej, która także dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych (surowy dąb olejowany, biały dąb, orzech włoski).

Podnóżek Noma Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
50 cm
Wysokość
37/45 cm
Głębokość
44 cm

Polecane produkty