Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL SHELBY VERIKON

Nowoczesny fotel Shelby marki Verikon z ozdobnie przeszywanym oparciem; szer. 76 cm; wys. 102 cm; gł. 50 cm.

1 838,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wyjątkowy fotel Shelby Verikon to propozycja dla osób, które lubią otaczać się meblami nietuzinkowymi, wykończonymi z troską o szczegóły. Jest to niewątpliwie opcja komfortowa, której prezencja robi wrażenie na każdym. Fotel Shelby Verikon jest obrotowy, posiada wygodne siedzisko, które płynnie przechodzi w zaokrąglone, okalające osobę siedzącą podłokietniki, a także rozszerzane przy zagłówku oparcie, które ma funkcję odchylania. W standardzie fotel Shelby Verikon posiada podstawę metalową. Jego baza metalowa typu Gwiazda dostępna jest w trzech kolorach do wyboru. Może być to odcień chromu, kolor grafitowy lub kolor czarny i każdy z tych wariantów prezentować będzie się bardzo dobrze. Wybrać można również podstawę zamienną – jest ona dostępna za dodatkową opłatą. Pierwsza opcja to drewniana podstawa w kolorze białego dębu, orzecha włoskiego lub surowego dębu olejowanego do wyboru. Druga opcja to metalowa baza typu Spider w jednym z trzech kolorów do wyboru: czarny, chrom, grafit.

Fotel Shelby Verikon

Fotel Shelby Verikon

Fotel Shelby Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
76 cm
Wysokość
102 cm
Głębokość
50 cm
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Obrotowy

Polecane produkty