Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL ZANE VERIKON

Obrotowy fotel Zane marki Verikon z odchylanym oparciem; szer. 88 cm; wys. 104 cm; gł. 53 cm.

2 432,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Elegancki fotel Zane Verikon bardzo dobrze odnajdzie się w salonie, ale z powodzeniem postawić można go także w sypialni czy pokoju młodzieżowym. Wraz z pasującym podnóżkiem (zakup opcjonalny) tworzyć może komfortowy zestaw. Fotel Zane Verikon jest obrotowy, co ułatwia korzystanie z niego, ponadto posiada szereg udogodnień. Mebel posiada profilowane podłokietniki, szerokie siedzisko oraz oparcie z delikatnym przeszyciem zaznaczającym zagłówek. Wspomniany zagłówek jest regulowany, ponadto fotel Zane Verikon posiada odchylane oparcie i praktyczną funkcję odchylania oparcia z blokadą. Konstrukcja mebla opiera się na stabilnej podstawie. W wersji podstawowej jest to baza metalowa typu Gwiazda w kolorze: chrom, czarny lub grafit do wyboru. Opcjonalnie, za dodatkową opłatą, wybrać można zamienną podstawę. Producent oferuje tu podstawę drewnianą w kolorze orzecha włoskiego, surowego dębu olejowanego bądź białego dębu do wyboru, a także metalową bazę Spider w kolorach: czarny, chrom, grafit.

Fotel Zane Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
88 cm
Wysokość
104 cm
Głębokość
53 cm
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą
Informacje dodatkowe
Wbudowany wysuwany podnóżek

Polecane produkty