Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PODNÓŻEK ZANE VERIKON

Tapicerowany podnóżek Zane marki Verikon w różnych kolorach tkaniny do wyboru; szer. 50 cm; wys. 37/45 cm; gł. 44 cm.

622,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Gustowny podnóżek Zane Verikon powstał jako doskonałe uzupełnienie walorów użytkowych podobnego wizualnie fotela z serii Zane, jednak również jako element samodzielny sprawdzić może się bardzo dobrze. Jest to mebel, który wyróżnia się prostą konstrukcją i wysoką funkcjonalnością, a także stabilnością i wytrzymałością. Część podtrzymująca nogi jest obszerna, ponadto posiada ozdobne przeszycie w części centralnej tapicerki. Konstrukcja opiera się na solidnej podstawie. Podnóżek Zane Verikon w standardzie posiada bazę metalową typu Gwiazda. Użytkownik może wybrać jeden z trzech dostępnych kolorów tej podstawy: czarny, chrom lub grafit. Alternatywą są natomiast podstawy opcjonalne, na które zdecydować można się za dodatkową opłatą. Wybierać można spośród bazy drewnianej w kolorze białego dębu, orzecha włoskiego lub surowego dębu olejowanego, ponadto podnóżek Zane Verikon posiadać może bazę metalową typu Spider w jednym z trzech wariantów kolorystycznych do wyboru: chrom, grafit, czarny.

Podnóżek Zane Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
50 cm
Wysokość
37/45 cm
Głębokość
44 cm

Polecane produkty