Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL ZOE VERIKON

Nowoczesny fotel Zoe marki Verikon z wbudowanym rozkładanym podnóżkiem; szer. 72 cm; wys. 114 cm; gł. 54/96 cm.

3 417,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Komfortowy fotel Zoe Verikon będzie bardzo dobrym rozwiązaniem do większego salonu, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca, by móc docenić jego walory estetyczne i użytkowe. Mebel posiada wbudowany wysuwany podnóżek, a także regulowany zagłówek. Tapicerka siedziska, oparcia i podnóżka posiada ozdobne przeszycia. Na uwagę zasługują również designerskie podłokietniki fotela, które nie są tapicerowane i mają geometryczne kształty, przez co mebel prezentuje się lekko. Zaletą fotela jest także odchylane oparcie i funkcja odchylania oparcia z blokadą, ponadto mebel jest obrotowy, co również wpływa na komfort jego użytkowania. Fotel Zoe Verikon opiera się na metalowej bazie typu Gwiazda. Ta podstawa dostępna jest w trzech kolorach do wyboru: chrom, czarny, grafit. Opcjonalnie fotel Zoe Verikon może posiadać inną podstawę, za dodatkową opłatą. Może być to podstawa drewniana (kolory: orzech włoski, surowy dąb olejowany i biały dąb) lub metalowa baza Spider (kolory: czarny, chrom, grafit).

Fotel Zoe Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
72 cm
Wysokość
114 cm
Głębokość
54/96 cm
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą
Informacje dodatkowe
Wbudowany wysuwany podnóżek
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek

Polecane produkty