Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL OGRODOWY TIVANO PAGED

Elegancki fotel ogrodowy Tivano marki Paged wykonany z drewna bukowego; szer. 57,2 cm; wys. 82 cm; gł. 53,8 cm.

1 870,00 zł

Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Drewniany fotel ogrodowy TIVANO Paged z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom natury i rekreacji na świeżym powietrzu. Mebel składa się z gustownie wygiętych, praktycznych podłokietników, solidnego oparcia z prześwitami oraz przestronnego siedziska. Fotel Tivano zwraca uwagę oryginalnym kształtem, przynoszącym na myśl falę, z uwagi na ciekawy element dekoracyjny łączący nogi mebla. Produkt został starannie wykonany z solidnego drewna bukowego, co nadaje mu trwałości i wyjątkowego charakteru. Doskonałym dodatkiem do fotela ogrodowego Tivano będzie miękka poducha, która dodatkowo zwiększy komfort siedziska.

Fotel ogrodowy Tivano Paged

Fotel ogrodowy Tivano Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
57,2 cm
Wysokość
82 cm
Głębokość
53,8
Materiał
Drewno
Wysokość siedziska
43 cm

Polecane produkty