Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

OTOMANA OGRODOWA LESTE PAGED

Wygodna otomana Leste marki Paged z dwusegmentowym materacem; szer. 84 cm; wys. 88 cm; gł. 80/138,7 cm.

5 355,20 zł
6 694,00 zł
Oszczędź 20%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6 694,00 zł.


Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Otomana LESTE to mebel ogrodowy dla osób poszukujących ponadprzeciętnego komfortu do wypoczynku na świeżym powietrzu, a jednocześnie mebla, który zachwyca niewymuszoną elegancją. To dłuższa rozkładana wersja fotela z kolekcji LESTE marki Paged. Pozwala wygodnie wyłożyć nogi, aby pozwolić sobie na chwile relaksu, np. podczas opalania lub interesującej lektury. Szerokie podłokietniki w razie potrzeby mogą posłużyć jako półka. Otomana Leste Paged posiada solidną konstrukcję wykonaną z drewna bukowego, którego wybarwienie można wybrać z oferowanych przez producenta wariantów. Poszycie wykonano z odpornej i łatwej w utrzymaniu w czystości tkaniny. Dla zachowania jak najdłużej walorów użytkowych i estetycznych zaleca się impregnację mebla i jego zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z wilgocią.

Otomana ogrodowa Leste Paged

Otomana ogrodowa Leste Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
84 cm
Wysokość
88 cm
Wysokość siedziska
40 cm
Głębokość
80/138,7 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty