Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA OGRODOWA LESTE PAGED

Dwuosobowa sofa ogrodowa Leste oparta na solidnej ramie z drewna bukowego; szer. 144 cm; wys. 88 cm; gł. 80 cm.

7 785,00 zł

Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Gustowna sofa ogrodowa Leste to swoiste dopełnienie każdej strefy wypoczynkowej, umieszczonej na zewnątrz. Uniwersalna kolorystyka oraz klasyczny korpus mebla sprawiają, że odnajdzie się on w każdym przydomowym ogrodzie lub pokaźnej altance. Sofa Leste Paged występuje w kilku wybarwieniach drewna, dlatego z łatwością można dopasować ją do urządzanej przestrzeni. Dodatkowo pokrowiec siedziska w całości został wykonany z materiału odpornego na płyny, dzięki czemu pozostanie w dobrej kondycji przez długi czas. We wnętrzu siedziska sofy Leste znajduje się wygodny materac, który znacznie zwiększa poziom komfortu podczas korzystania z mebla.

Sofa ogrodowa Leste Paged

Sofa ogrodowa Leste Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
144 cm
Wysokość
88 cm
Wysokość siedziska
40 cm
Głębokość
80 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty