Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

LEŻAK OGRODOWY SONDO PAGED

Drewniany leżak ogrodowy Sondo marki Paged z regulowanym oparciem; szer. 88,4 cm; wys. 30,8 cm; gł. 200,2 cm.

4 288,80 zł
5 361,00 zł
Oszczędź 20%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 361,00 zł.


Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

SONDO to wyjątkowo komfortowy leżak, idealny do kąpieli słonecznych w ogrodzie. Wyposażony jest w regulowane oparcie, które pozwala przyjąć pozycję leżącą lub półleżącą. Leżak Sondo Paged wykonany jest z solidnego drewna, którego wybarwienie można wybrać z dostępnych opcji, i zaopatrzony w miękką poduszkę, której poszycie jest łatwe w czyszczeniu i posiada właściwości antybakteryjne. Przemieszczanie mebla ułatwiają kółka. Dla przedłużenia jego żywotności zaleca się przechowywanie leżaka Sondo w miejscu zadaszonym i stosowanie impregnatu. Istnieje możliwość dokupienia pokrowca o wymiarach dopasowanych do wielkości leżaka.

Leżak ogrodowy Sondo Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
88,4 cm
Wysokość
30,8 cm
Głębokość
200,2 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty