Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL VIDA COMFORTEO

Klasyczny fotel Vida Comforteo ze stylowymi drewnianymi nóżkami i możliwością dopasowania tapicerki do własnych potrzeb; szer. 92 cm; wys. 91 cm; gł. 90 cm.

1 489,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wygodny fotel Vida Comforteo o stylistyce nawiązującej do cech aranżacji skandynawskich, jest meblem, który w pomieszczeniu pełnić będzie nie tylko zadania użytkowe, ale i wizualne, stając się jego subtelną ozdobą. Może stanowić dopełnienie kanapy z tej samej serii lub być używany jako mebel samodzielny. Fotel posiada prostą bryłę, a charakteru dodają mu wysokie, lekko odchylane na boki nóżki drewniane, a także zwężane ku dołowi podłokietniki o lekko trapezowatym przekroju. Fotel Vida Comforteo posiada obszerne siedzisko i wysokie, wygodne oparcie, co jest zasługą wykonania z wysokiej jakości komponentów. Oparcie fotela jest nie tylko wygodne, ale również nie ulega odkształceniom, co jest zasługą wykorzystania wypełnienia poliuretanowo-sylikonowego. Również siedzisko fotela wypełniono wysokiej jakości wkładem. Rodzaj tapicerki fotela użytkownik może natomiast dostosować do własnych preferencji. Dostępnych jest 5 grup tkanin, spośród których wybrać można odpowiedni dla siebie materiał.

Fotel Vida Comforteo

Fotel Vida Comforteo

Fotel Vida Comforteo

Fotel Vida Comforteo

Fotel Vida Comforteo

Fotel Vida Comforteo

Fotel Vida Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
92 cm
Wysokość
91 cm
Wysokość siedziska
48 cm
Głębokość
90 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Podłokietniki
Z podłokietnikami
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty