Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL SCANDI COMFORTEO

Wygodny fotel Scandi Comforteo idealnie komponujący się z pozostałymi kanapami z serii Comforteo; szer. 110 cm; wys. 95 cm; gł. 85 cm.

1 734,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Nietuzinkowy fotel Scandi Comforteo to propozycja, która prezentuje się bardzo ciekawie, a przy tym jest komfortowa w użytkowaniu. Mebel można wykorzystać z innymi produktami z serii Scandi, tworząc zgrany stylistycznie komplet, ale również jako samodzielny element sprawdzi się bardzo dobrze. Fotel utrzymany jest w skandynawskiej stylistyce. Posiada tapicerkę w 5 grupach tkanin do wyboru, a także wysokie nóżki, które ustawione są pod lekkim skosem. Nóżki są drewniane, zwężane ku dołowi i posiadają wyraźnie zaznaczone kanty. Na nich opiera się masywna konstrukcja z niskim oparciem i podłokietnikami wysokości oparcia. Całość uzupełnia poducha oparciowa, wystająca powyżej linii mebla, a także dwie pikowane poduszki podłokietnikowe zrównane wysokością z linią mebla. Fotel Scandi Comforteo posiada też atrakcyjnie pikowane siedzisko, które wypełnione jest pianką wysokoelastyczną i sprężynami falistymi. Wielokomorowa poducha oparciowa ma nieodkształcający się wkład poliuretanowo-sylikonowy.

Fotel Scandi Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
95 cm
Głębokość
85 cm
Wysokość siedziska
49 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty