Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL DOROTHY COMFORTEO

Wysokiej jakości, solidny fotel Dorothy Comforteo dostępny w wielu rodzajach i wersjach kolorystycznych tkanin; szer. 76 cm; wys. 101 cm; gł. 91 cm.

1 390,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Przyciągający wzrok fotel Dorothy Comforteo spełni oczekiwania osób, które w meblach poszukują nie tylko walorów użytkowych, ale też wizualnych. Mebel wykonany jest z wysokojakościowych komponentów, a oprócz tego prezentuje się bardzo intrygująco i pasować będzie zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i tych bardziej klasycznych. Jego konstrukcja umieszczona została na dość wysokich, drewnianych nogach, które zwężają się lekko ku ziemi i mają mocno zaakcentowane kanty. Nogi fotela mają kolor buku. Na uwagę zasługują lekko podwyższające się przy oparciu podłokietniki, a także wysoka, miękka poducha oparciowa z atrakcyjnie zaakcentowanym obszyciem. Obszycia te widoczne są również na pozostałych elementach fotela, dodając mu uroku. Fotel Dorothy Comforteo może być idealnym uzupełnieniem zestawu z kanapą z tej samej serii, ale można też wykorzystać go jako element samodzielny. Mebel może mieć tapicerkę wybraną przez użytkownika – wyboru można dokonać spośród 5 dostępnych grup tkanin.

Fotel Dorothy Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
76 cm
Wysokość
101 cm
Głębokość
91 cm
Wysokość siedziska
50 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + bonellowe

Polecane produkty