Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL ALEX COMFORTEO

Stylowy fotel Alex Comforteo z oryginalnymi podłokietnikami w stylu angielskim; szer. 107 cm; wys. 99 cm; gł. 90 cm.

1 390,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wyjątkowy fotel Alex Comforteo zwraca uwagę swoimi mocno zaakcentowanymi podłokietnikami, które są szerokie i intrygująco wygięte na zewnątrz. Mebel utrzymany jest w stylistyce angielskiej, jednak posiada również elementy bardziej nowoczesne. Bardzo dobrze pasować będzie do wnętrz luksusowych, gdzie wniesie przytulny powiew wysublimowanej elegancji. Produkt może być uzupełnieniem kanapy z tej samej serii – razem tworzą bardzo ciekawy zestaw. Również jednak jako mebel samodzielny bardzo dobrze sprawdzi się w salonie czy sypialni. Fotel Alex Comforteo jest bardzo wygodny. Posiada obszerne siedzisko i wygodne oparcie, chociaż sam wcale nie zajmuje dużo miejsca. Choć jego konstrukcja może wydawać się nieco masywna, lekkości dodaje mu zdecydowanie umieszczenie na wysokich, drewnianych nogach, które zwężają się delikatnie ku ziemi. Takie rozwiązanie sprawia również, że łatwiej o utrzymanie porządku w okolicy fotela. Tapicerkę mebla można dobrać samodzielnie z aż 5 grup materiałów do wyboru.

Fotel Alex Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
107 cm
Wysokość
99 cm
Głębokość
90 cm
Wysokość siedziska
48 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + bonellowe

Polecane produkty