Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL SCANDI HALMAR POPIELATY

Stylowy fotel Scandi marki Halmar wsparty na drewnianych nóżkach; szer. 74 cm; wys. 73 cm; gł. 77 cm.

1 099,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Oryginalny fotel Scandi Halmar w kolorze popielatym to mebel, obok którego nie da się przejść obojętnie. Idealnie pasować będzie do nowoczesnych pomieszczeń, poza tym bez problemu odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour oraz eklektycznym. Fotel Scandi Halmar w popielatej tkaninie stanie się centralnym punktem w pomieszczeniu, w którym się znajdzie, przyciągając wzrok odwiedzających domowników gości. Fotel Scandi Halmar posiada wygodne, okrągłe siedzisko tapicerowane przyjemną w dotyku tkaniną w kolorze popielatym. Na uwagę zasługuje również wygodne oparcie, które wykonane zostało z polipropylenu w kolorze białym i czarnym. Nogi fotela wykonane zostały natomiast z litego drewna, stanowiąc spójną całość z pozostałymi elementami mebla. Drewniane, skośne nogi zapewniają meblowi stabilność. Produkt stanie się doskonałym miejscem do wypoczynku i relaksu w domowym zaciszu, w czym pomoże dołączona do niego wygodna poducha w kolorze siedziska. Wymiary fotela to 74 x 77 x 73 x 37 cm.

Fotel Scandi Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
74 cm
Wysokość
73 cm
Głębokość
77 cm
Materiał
Tkanina
Materiał
Polipropylen
Materiał
Drewno
Kolor
Popielaty
Wysokość siedziska
37 cm

Polecane produkty