Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL RAVEL HALMAR CIEMNY ZIELONY

Klasyczny fotel Ravel marki Halmar obity ciemno zieloną tkaniną velvet; szer. 70 cm; wys. 100 cm; gł. 78 cm.

1 079,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Elegancki fotel Ravel Halmar w kolorze ciemnozielonym to bardzo ciekawy mebel, obok którego nie da się przejść obojętnie. Doskonale odnajdzie się w salonowej przestrzeni, zapewniając użytkownikowi najwyższy komfort wypoczynku po ciężkim, stresującym dniu w pracy. Ciemnozielony fotel Ravel Halmar posiada pikowane oparcie, które dodaje mu atrakcyjnego wyglądu. Oparcie zostało wyprofilowane w taki sposób, by zapewnić jak największą wygodę zmęczonemu kręgosłupowi. Na uwagę zasługuje również zewnętrza część mebla, która została wykończona marszczonym materiałem, który doskonale się prezentuje, przyciągając wzrok przybyłych gości. Fotel Ravel Halmar tapicerowany jest tkaniną Velvet, która jest materiałem trwałym oraz przyjemnym w dotyku, poza tym jest łatwa w utrzymaniu czystości. Fotel posiada też stabilne nogi, które wykonane zostały z wytrzymałego drewna litego w kolorze czarnym, zapewniając bezpieczne użytkowanie produktu. Wymiary wypoczynkowego fotela to 70 x 78 x 100 x 48 cm.

Fotel Ravel Halmar ciemno zielony


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
70 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
78 cm
Materiał
Drewno
Materiał
Tkanina velvet
Kolor
Ciemny zielony
Wysokość siedziska
48 cm

Polecane produkty