Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL IKARO 2 HALMAR CZARNY-POPIELATY

Wypoczynkowy fotel Ikaro 2 marki Halmar w kolorze czarno-popielatym; szer. 71 cm; wys. 94 cm; gł. 70 cm.

649,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Ozdobny fotel Ikaro 2 Halmar w kolorze czarno-popielatym to ciekawy produkt, obok którego nie można przejść obojętnie. Doskonale prezentować się będzie na tarasie oraz na balkonie, poza tym z powodzeniem można go wykorzystać w salonie, a nawet w jadalni. Prezentowany czarno-popielaty fotel Ikaro 2 Halmar posiada wygodne i przestronne siedzisko, poza tym na uwagę zasługuje ozdobne oparcie. Elegancki fotel Ikaro 2 Halmar wykonany został z materiału, jakim jest rattan syntetyczny, który wyróżnia się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie ultrafioletowe. Rattan syntetyczny jest poza tym materiałem niezwykle łatwym do utrzymania w czystości. Materiał ten gwarantuje bezpieczne użytkowanie zarówno na zewnątrz, jak i w przestrzeni domowej. Mebel wykonany został również ze stali malowanej proszkowo oraz eleganckiej i odpornej na uszkodzenia, delikatnej tkaniny w kolorze czarno-popielatym. Wymiary prezentowanego fotela to 71 x 70 x 94 x 45 cm.

Fotel Ikaro 2 Halmar czarno-popielaty


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
71 cm
Wysokość
94 cm
Głębokość
70 cm
Materiał
Tkanina
Materiał
Rattan syntetyczny
Kolor
Popielaty
Kolor
Czarny
Podłokietniki
Z podłokietnikami
Materiał nóżek
Metal

Polecane produkty