Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL GABINETOWY FRANKLIN HALMAR BIAŁO-CZARNY-POPIELATY

Nowoczesny fotel gabinetowy Franklin marki Halmar w kolorze biało-czarno-popielatym; szer. 62 cm; wys. 116-124 cm; gł. 61 cm.

483,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Nowoczesny fotel gabinetowy Franklin Halmar w kolorze biało-czarnym i popielatym to ciekawie prezentujący się mebel, który docenią najbardziej wymagający użytkownicy. Będzie doskonałym rozwiązaniem w prywatnym gabinecie, poza tym będzie doskonale spełniać swoje funkcje również w biurze. Idealnie wkomponuje się w różne style, jednak w szczególności polecany jest do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym. Prezentowany fotel Gabinetowy Franklin Halmar posiada duże, wygodne siedzisko oraz wysokie oparcie, poza tym mebel wyposażony został w niezwykle praktyczny mechanizm Multiblock. Na uwagę zasługuje również stabilna podstawa jezdna oraz funkcjonalne podłokietniki. Elegancki fotel Gabinetowy Franklin Halmar wykonany został z tkaniny membranowej oraz siatki w kolorze białym, czarnym i popielatym. Produkt ten sprawi, że wykonywana przez użytkownika praca stanie się bardziej efektywna. Wymiary prezentowanego fotela obrotowego to 60 x 65 x 116-124 x 47-55 cm.

Fotel gabinetowy Franklin marki Halmar w kolorze biało-czarno-popielatym


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
62 cm
Wysokość
116-124 cm
Wysokość siedziska
47-55 cm
Głębokość
61 cm
Materiał
Siatka
Materiał
Tkanina membranowa
Kolor
Czarny
Kolor
Popielaty
Kolor
Biel
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Podłokietniki
Z podłokietnikami
Materiał podstawy
Metal

Polecane produkty