Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL GABINETOWY LORETO HALMAR POPIELATY

Nowoczesny fotel gabinetowy Loreto marki Halmar w kolorze popielatym; szer. 61 cm; wys. 113-123 cm; gł. 65 cm.

549,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Nowoczesny fotel gabinetowy Loreto Halmar w kolorze popielatym to produkt, który zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Bardzo dobrze prezentować się będzie w gabinetach oraz biurach, zapewniając maksymalny komfort podczas wykonywanej pracy, ponadto z powodzeniem można go wykorzystać w pokoju młodzieżowym, gdzie stanowić będzie wygodne miejsce do nauki oraz korzystania z komputera. Ponadczasowy fotel gabinetowy Loreto Halmar posiada wygodne oparcie z siatki w kolorze popielatym, która zapewnia swobodny przepływ powietrza, poza tym na uwagę zasługuje przestronne siedzisko, które wykonane zostało z modnej tkaniny w kolorze czarnym. Fotel gabinetowy Loreto Halmar posiada również stabilną podstawę jezdną wraz z kółkami kauczukowymi, poza tym wyposażony został w mechanizm TILT, który umożliwia bujanie się, a także oparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb i przyjęcia jednej wygodnej pozycji. Wymiary prezentowanego fotela obrotowego to 61 x 65 x 113-123 x 45-55 cm.

Fotel gabinetowy Loreto marki Halmar w kolorze popielatym


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
61 cm
Wysokość
113-123 cm
Wysokość siedziska
45-55 cm
Głębokość
65 cm
Materiał
Siatka
Materiał
Tkanina
Kolor
Popielaty
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Funkcja "bujania"
Podłokietniki
Z podłokietnikami
Materiał podstawy
Tworzywo sztuczne

Polecane produkty