.

.

KOMODA IRMA IM-3 LIVEO

Nowoczesna komoda IRMA IM-3 marki LIVEO dostępna w trzech wariantach kolorystycznych; szer. 100 cm; wys. 89 cm; gł. 39 cm.

999,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Komoda RTV IRMA IM-3 Liveo to nowoczesna i wysoce funkcjonalna propozycja do salonu, pokoju dziennego lub sypialni. Mebel składa się z kilku pojemnych szuflad, które pomogą w zachowaniu porządku i przechowają elementy garderoby lub dokumenty. Za otwieranymi frontami z frezowaniami znajdują się dodatkowo dwie przestronne półki, Produkt wykonany został z wysokiej jakości płyty meblowej zabezpieczonej obrzeżem ABS, co zapewnia trwałość i wytrzymałość. Nienachalne i eleganckie wykończenie mebla w kilku wariantach odświeży każde wnętrze i wniesie do niego sporo elegancji. Na uwagę zasługuje też dołączone w standardzie oświetlenie LED, które dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter produktu.

Komoda IRMA IM-3 Bog-fran

Komoda IRMA IM-3 Bog-fran

Komoda IRMA IM-3 Bog-fran

Komoda IRMA IM-3 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
100 cm
Wysokość
89 cm
Głębokość
39 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Materiał
Płyta MDF
Liczba drzwiczek
2
Liczba szuflad
1

Polecane produkty