.

.

KREDENS IRMA IM-5 LIVEO

Nowoczesny kredens IRMA IM-5 marki LIVEO dostępny w trzech wersjach kolorystycznych; szer. 100 cm; wys. 134,5 cm; gł. 39 cm.

1 489,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Kredens IRMA IM-5 to stylowa i funkcjonalna propozycja do salonu lub pokoju dziennego, która łączy w sobie funkcję komody i witryny. Dzięki wyposażeniu w dwa bezuchwytowe otwierane fronty, z których jeden został przeszklony, bez problemu wyeksponujemy ramki ze zdjęciami lub inne ozdoby. Dodatkowe miejsce do zagospodarowania zapewniają przestronne półki po obu stronach mebla. Połączenie nowoczesnego designu z uwzględnionym w standardzie podświetleniem LED zwraca uwagę i sprawia, że produkt wniesie do wnętrza dużo elegancji. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej w eleganckim wykończeniu w kilku wariantach gwarantuje wytrzymałość i trwałość na lata.

Kredens IRMA IM-5 Bog-fran

Kredens IRMA IM-5 Bog-fran

Kredens IRMA IM-5 Bog-fran

Kredens IRMA IM-5 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
100 cm
Wysokość
134,5 cm
Głębokość
39 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Materiał
Płyta MDF
Liczba drzwiczek
4

Polecane produkty