Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA VIGO TYP 45 DEKORT

Funkcjonalna komoda Vigo Typ 45 marki Dekort z przeszklonym frontem; szer. 89,3 cm; wys. 137 cm; gł. 39,2 cm.

2 953,80 zł
3 282,00 zł
Oszczędź 10%
Wykończenie
Ilość
Dostępny do 20 dni roboczych

Dwudrzwiowa komoda Vigo typ 45 z podświetleniem w standardzie jest idealnym meblem do każdego salonu, pokoju dziennego czy jadalni. Świetnie sprawdzi się jako miejsce na przechowywanie zastawy stołowej, kompletu szklanek oraz niezbędnych przedmiotów codziennego użytku. W jednych z drzwiczek zastosowano niewielkie przeszklenie, które dodatkowo zwiększa poziom estetyki mebla, a także umożliwia wyeksponowanie reprezentacyjnych pamiątek rodzinnych czy wspólnych zdjęć. Połączenie klasycznego koloru drewna oraz czarnych akcentów sprawiło, że komoda Vigo typ 45 wpasuje się w wiele stylów urządzania wnętrz.

Komoda Vigo Typ 45 Dekort


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
89,3 cm
Wysokość
137 cm
Głębokość
39,2 cm
Fronty
Drewno lite
Korpus
Fornirowana płyta wiórowa
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty