Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁÓŻKO PORTI 76 160X200 SZYNAKA MEBLE DĄB CZEKOLADOWY

Eleganckie łóżko Porti 76 marki Szynaka Meble w kolorze dębu czekoladowego; szer. 169 cm; wys. 100 cm; gł. 224 cm.

4 650,00 zł
Kolor obicia
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Duże łóżko Porti 76 160x200 Dąb czekoladowy prezentuje się bardzo elegancko i wytwornie, a przy tym zachwyca swoją solidnością i wytrzymałością. Jest to łóżko dwuosobowe, które wniesie do sypialni odrobinę klasy. Konstrukcja łóżka w pięknym kolorze dębu czekoladowego z widocznym rysunkiem drewna opiera się na bardzo solidnym, czarnym cokole. Uwagę przykuwają czarne wstawki ze szkła hartowanego o wysokim połysku, a także ozdobne ryflowanie. Łóżko posiada ponadto piękne tapicerowane wezgłowie, które sprawia, że mebel wygląda luksusowo i niepowtarzalnie. Mebel w zestawie nie ma stelaża i materaca – pasujący stelaż z podnośnikiem umożliwiającym przechowywanie pościeli można dokupić opcjonalnie.

Łóżko Porti 76 Szynaka Meble dąb czekoladowy


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
169 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
224 cm
Fronty
Lite drewno, szkło hartowane - czarny połysk
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir), wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Kolor
Dąb czekoladowy

Polecane produkty