.

.

Łóżko LOFT NEW ELEGANCE drewniane

Łóżko Loft New Elegance z możliwością wyboru wersji z pojemnikiem i bez pojemnika; szer. 150/170/190 cm (na materac: 140/160/180 cm); wys. 103-109 cm; gł. 216 cm. Wezgłowie obite tkaniną Awilla 26.

1 518,00 zł
Rozmiar materaca
Pojemnik
Ilość
Dostępny do 5 tygodni

Łóżko to najważniejszy element wyposażenia każdej sypialni. Istotne, by było ono dopasowane do indywidualnych preferencji użytkownika. Łóżko Loft marki New Elegance to nowoczesna propozycja do sypialni zaaranżowanej w stylu loftowym. Mebel ten z pewnością doda charakteru całemu wnętrzu. Łóżko Loft New Elegance zostało wykonane z wytrzymałej laminowanej płyty meblowej o wybarwieniu dąb Lancelot. Posiada częściowo tapicerowany zagłówek tkaniną Awilla 26, który poprawia komfort użytkowania. Całość opiera się na solidnych stalowych nogach malowanych proszkowo na czarno. Surowy kolor drewna wraz z ciemnymi nogami i elementem zagłówka tworzą ciekawy wizualnie kontrast. Wykorzystane do produkcji materiały gwarantują wytrzymałość oraz atrakcyjny wygląd mebla przez długi czas. Model jest dostępny w dwóch opcjach: z pojemnikiem lub bez oraz posiada kilka rozmiarów, co sprawia, że przypadnie do gustu osobom, którym zależy na swobodnej możliwości wyboru.

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca. W wersji z pojemnikiem w zestawie dołączony jest stelaż, wybierając łóżko bez pojemnika stelaż również należy dokupić we własnym zakresie.

Łóżko Loft New Elegance


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
150/170/190 cm
Wysokość
103-109 cm
Głębokość
216 cm
Kolor
Dąb lancelot

Polecane produkty