Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁÓŻKO DOMINI 11 90X200 SZYNAKA MEBLE

Dziecięce Łóżko Domini 11 marki Szynaka Meble; szer. 101 cm; wys. 131 cm; gł. 211 cm.

1 615,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Piękne i solidne łóżko Domini 11 będzie się wyjątkowo prezentować w gustownie urządzonym pokoju dziecięcym. W pierwszej kolejności uwagę przykuwa pobudzające dziecięcą wyobraźnię wezgłowie tego łóżka w kształcie daszku. Wezgłowie to jest tapicerowane wewnątrz i posiada w standardzie oświetlenie, co dodaje konstrukcji charakteru, a jednocześnie jest przydatne wieczorami. Konstrukcja wezgłowia oraz ściany przedniej łóżka to spokojny i stonowany kolor dąb ribbeck, który idealnie pasuje do bieli pozostałej części konstrukcji, wprowadzając do dziecięcej sypialni atmosferę spokoju i harmonię.

Łóżko Domini 11 Szynaka Meble

Łóżko Domini 11 Szynaka Meble

Łóżko Domini 11 Szynaka Meble

Łóżko Domini 11 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
101 cm
Wysokość
131 cm
Głębokość
211 cm
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Fronty
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym / uni
Korpus
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym / uni
Kolor
Dąb ribbeck/biały

Polecane produkty