Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁÓŻKO RIVA 50 SZYNAKA MEBLE

Młodzieżowe łóżko Riva 50 marki Szynaka Meble; szer. 105 cm; wys. 90 cm; gł. 205 cm.

1 475,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesne łóżko Riva 50 to mebel wykonany z dbałością o szczegóły, który zachwyca swoją funkcjonalnością i wyglądem. Łóżko jest wykonane bardzo solidnie, ponadto jego wybarwienie prezentuje się okazale i nietypowo. Znajdziemy tu elementy białe, a także w kolorze czarny mat i dąb riviera. Łóżko posiada wysokie wezgłowie, a także praktyczną szufladę wysuwaną oraz otwarty regał umieszczony obok szuflady. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na przechowywanie pościeli, poduszek czy dodatkowych koców, ale również na przechowywanie dodatkowych akcesoriów, w tym np. książek. Łóżko bardzo dobrze się prezentuje, a jego jasna kolorystyka i nowoczesna konstrukcja wpiszą się niemal w każdą aranżację.

Łóżko Riva 50 Szynaka Meble

Łóżko Riva 50 Szynaka Meble

Łóżko Riva 50 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
105 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
205 cm

Polecane produkty