Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁÓŻKO LIVORNO 66 160X200 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BIAŁY MAT

Podwójne łóżko Livorno 66 marki Szynaka Meble; szer. 165 cm; wys. 100 cm; gł. 211 cm.

1 773,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Podwójne łóżko Livorno 66 160x200 Dąb wotan-biały mat wygląda bardzo elegancko i pasować będzie zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i tych bardziej stonowanych. Stanie się nie tylko elementem użytkowym, ale również bardzo atrakcyjną ozdobą sypialni. Dominującym kolorem łóżka jest biały mat. W tym kolorze jest rama łóżka oraz jego tapicerowane wezgłowie. Całość uzupełnia cokół w kolorze dębu wotan z pięknie zaakcentowanym rysunkiem drewna. Miękkie wezgłowie łóżka tapicerowane jest ekoskórą i posiada ozdobne przeszycia. Konstrukcja mebla jest ponadto bardzo solidna, co jest zasługą wysokiej jakości materiałów, z jakich powstała. Łóżko dedykowane jest do materaca o wymiarach 160x200 cm.

Łóżko Livorno 66 Szynaka Meble dąb wontan-biały

Łóżko Livorno 66 Szynaka Meble dąb wontan-biały

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
165 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
211 cm
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel

Polecane produkty