Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁÓŻKO SELENE 35 180X200 SZYNAKA MEBLE

Podwójne łóżko Selene 35 marki Szynaka Meble; szer. 187 cm; wys. 88 cm; gł. 207 cm.

1 180,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesne łóżko Selene 35 pod materac 180x200 cm to model podwójny wykonany z solidnej płyty meblowej, która wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Łóżko jest minimalistyczne i prezentuje się bardzo elegancko – z pewnością doskonale rozświetli każdą sypialnię, w której się znajdzie, ponadto biały kolor w wysokim połysku daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Łóżko posiada wezgłowie w formie atrakcyjnego panelu przyściennego. Posiada atrakcyjne przecięcia, które dodają prostej i nienachalnej konstrukcji nieco charakteru i stylu. Z przodu znajduje się natomiast ciekawy i subtelny poduchwyt, który jest charakterystycznym detalem wyróżniającym meble z tej wyjątkowej kolekcji.

Łóżko Selene 35 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
187 cm
Wysokość
88 cm
Głębokość
207 cm
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Kolor
Biel

Polecane produkty