Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PANEL VIGO TYP 41 DEKORT

Praktyczny panel Vigo Typ 41 marki Dekort dedykowany do przedpokoju; szer. 40 cm; wys. 120 cm; gł. 33 cm.

1 545,30 zł
1 717,00 zł
Oszczędź 10%
Wykończenie
Ilość
Dostępny do 20 dni roboczych

Panel TYP 41 z kolekcji mebli przedpokojowych VIGO to stylowy i jednocześnie praktyczny mebel, który pozwoli stworzyć efektowną i funkcjonalną aranżację strefy wejściowej w mieszkaniu. Z powodzeniem może zostać wykorzystany również w innych pomieszczeniach. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna dębowego i płyty fornirowanej o wybarwieniu dąb natura. Metalowy detal nadaje mu industrialny charakter, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w zyskującym na popularności stylu loftowym. Posiada cztery półki, które mogą być miejscem na różne przydatne akcesoria lub elementy dekoracyjne.

Panel Vigo Typ 41 Dekort

Panel Vigo Typ 41 Dekort

Panel Vigo Typ 41 Dekort


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
40 cm
Wysokość
120 cm
Głębokość
33 cm
Materiał
Drewno lite dębowe
Materiał
Fornirowana płyta wiórowa
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty