.

.

NAROŻNIK VOLO L WERSAL

Narożnik Volo L z przesuwanym oparciem gwarantujący doskonały komfort i wytrzymałość dzięki sprężynom falistym i piance HR.

5 469,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Narożnik Volo L to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, nowoczesny design oraz funkcjonalność. Jego siedzenia wzmacniają sprężyny faliste, znane ze swojej wytrzymałości, co przekłada się na długowieczność mebla. Pod tapicerką znajduje się wypełnienie w postaci pianki wysokoelastycznej HR (High Resilience). Ten rodzaj pianki charakteryzuje się wyjątkową sprężystością i zdolnością do szybkiego powrotu do pierwotnego kształtu, co zapewnia maksymalny komfort siedzenia oraz użytkowanie bez tendencji do powstawania deformacji. Jednym z najbardziej praktycznych elementów mebla jest możliwość przesuwania oparcia. Funkcja ta pozwala na dostosowanie głębokości siedziska do indywidualnych potrzeb, sprzyjając przyjęciu wygodnej dla siebie pozycji. Narożnik Volo L Wersal ma segmentowy układ z wyraźnie zaznaczonymi częściami. Wyróżnia się zaokrąglonymi, nieco pękatymi kształtami. Smukłe metalowe nóżki w kolorze czarnym dodają mu lekkości i elegancji. Narożnik Volo L znakomicie wpisuje się we współczesne trendy w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Narożnik Volo L Wersal

Narożnik Volo L Wersal

Narożnik Volo L Wersal

Narożnik Volo L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
266 cm
Wysokość
79 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
196 cm
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty