Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Półka 2349 Wzgórze Solidwood

PÓŁKA 2229 WZGÓRZE SOLIDWOOD

Meble wykonane z drewna dębowego; szer. 138,5 cm; wys. 20 cm; gł. 20 cm.

950,00 zł
Ilość
Dostępny do 4 tygodni

Półka 2229 kolekcji Wzgórze to mebel, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Półka doskonale się prezentuje, a przy tym jest bardzo praktyczna, więc może być wykorzystana się nie tylko w salonie, ale również w gabinecie, sypialni, a nawet w pokoju dziecięcym. Najlepiej komponować będzie się oczywiście z innymi meblami z kolekcji Wzgórze, uzupełniając oryginalną i ciekawą aranżację wnętrza. Materiałem, z którego wykonana została prezentowana półka jest fornir dębowy, który został olejowany i woskowany w celu wzmocnienia wytrzymałości i zwiększenia trwałości.

Aranzacja Wzgórze Solidwood

Półka 2349 Wzgórze Solidwood


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
138,5 cm
Wysokość
20 cm
Głębokość
20 cm
Materiał
Drewno
Stan produktu
Zmontowane

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty