Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA WISZĄCA VIGO TYP 14 DEKORT

Praktyczna szafka wisząca Vigo Typ 14 marki Dekort z częściowo przeszklonymi drzwiczkami; szer. 127,9 cm; wys. 41,2 cm; gł. 39,2 cm.

1 533,60 zł
1 704,00 zł
Oszczędź 10%
Wykończenie
Ilość
Dostępny do 20 dni roboczych

Podświetlana szafka wisząca typ 14 z kolekcji Vigo to idealne dopełnienie gustownie urządzonej przestrzeni domowej. Mebel najlepiej sprawdzi się w salonie, sypialni czy pokoju dziennym. Podczas produkcji szafki zastosowano w niej otwarte oraz zamknięte miejsca na przechowywanie przedmiotów codziennego użytku. Dzięki temu z łatwością można umieścić w niej rodzinne pamiątki oraz eleganckie dekoracje, ale i mniej reprezentacyjne akcesoria, np. piloty do telewizora. Klasyczność wykonania, a także uniwersalna kolorystyka sprawiają, że mebel perfekcyjnie odnajdzie się w wielu motywach przewodnich wnętrz.

Szafka wisząca Typ 14 Dekort


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
127,9 cm
Wysokość
41,2 cm
Głębokość
39,2 cm
Fronty
Drewno lite
Korpus
Płyta wiórowa fornirowana
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty