Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ VELLE 16 SZYNAKA MEBLE

Pojemny regał Velle 16 marki Szynaka Meble; szer. 95 cm; wys. 202 cm; gł. 40 cm.

2 557,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Praktyczny regał Velle 16 w kolorze olejowanego dębu miodowego odnajdzie się doskonale zarówno w salonie, jak i w wielu innych pomieszczeniach, w tym zarówno zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Na uwagę zasługuje ciekawy układ półek tego regału, co sprawia, że przestrzeń ekspozycyjna prezentuje się niebanalnie i bardzo gustownie. Znajdziemy tu 5 poziomów do ekspozycji – każdy z nich przedzielony jest ponadto w pionie ścianką. Mebel wykonany jest z płyty meblowej (korpus) i litego drewna dębowego (front), więc jest bardzo wytrzymały. Ciepła kolorystyka drewna i wyraźnie widoczny rysunek drewna sprawiają, że mebel ten zachwyca i wprowadza do pomieszczenia ciepłą energię.

Regał Velle 16 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
95 cm
Wysokość
202 cm
Głębokość
40 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, okleina naturalna (fornir) element pnia promieniowy, szkło hartowane - bezbarwne.
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość półek
5
Kolor
Dąb miodowy olejowany- front szczotkowany

Polecane produkty