Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ VIGO TYP 55 DEKORT

Otwarty regał Vigo Typ 55 marki Dekort z pięcioma półkami; szer. 140 cm; wys. 176 cm; gł. 35 cm.

2 321,00 zł
Wykończenie
Ilość
Dostępny do 20 dni roboczych

Stylowy regał Vigo typ 55 marki DEKORT to praktyczny i funkcjonalny mebel, który doskonale odnajdzie się w minimalistycznej aranżacji salonu, sypialni lub nowoczesnego gabinetu. Regał Vigo typ 55 wyróżnia się nieskomplikowanym, ale niebanalnym designem oraz pięknym, naturalnym wykończeniem w odcieniu dąb natura. Mebel został wyposażony w aż pięć przestronnych półek, które zapewniają miejsce na ekspozycję książek, ramek ze zdjęciami lub innych ulubionych ozdób. Ten praktyczny produkt znacznie ułatwi zagospodarowanie przestrzeni i utrzymanie porządku w każdym wnętrzu. Wykonanie z wysokiej jakości litego drewna z metalowymi akcentami gwarantuje zadowolenie z zakupu na lata.

Regał Vigo Typ 55 Dekort


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
140 cm
Wysokość
176 cm
Głębokość
35 cm
Materiał
Fornirowana płyta wiórowa
Materiał
Lite drewno
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty