Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ DOVER 20 SZYNAKA MEBLE

Gustowny regał Dover 20 marki Szynaka Meble; szer. 52 cm; wys. 194 cm; gł. 36 cm.

598,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Praktyczny regał Dover 20 przydatny będzie nie tylko w pokoju dziennym, ale i w gabinecie, biurze, a nawet sypialni czy w jadalni. Jego klasyczna bryła prezentuje się elegancko, co jest również zasługą atrakcyjnego koloru wiśni primavera, który wniesie do pomieszczenia ciepłą atmosferę i nutę luksusu i szyku. Uwagę przyciągają także delikatnie zaokrąglone fronty tej witryny, ponadto ciekawie prezentują się również jej uchwyty. Witryna jest również wytrzymała, co zawdzięcza precyzyjnemu wykonaniu. Posiada ona trzy szuflady w części środkowej, a także po dwa odkryte poziomy do ekspozycji na górze i na dole. Na półkach tych można z powodzeniem ustawić ulubione książki lub inne akcesoria.

Regał Dover 20 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
52 cm
Wysokość
194 cm
Głębokość
36 cm
Liczba półek
4
Liczba szuflad
3

Polecane produkty